CW0054R700JS73
MFR.Part #
CW0054R700JS73
JLCPCB Part #
C1802169
Description
-65℃~+350℃ 4.7Ω 6.5W Wirewound Resistor ±5% ±50ppm/℃ 插件,D7.9xL22.2mm Through Hole Resistors