CRCW020157K6FNED
MFR.Part #
CRCW020157K6FNED
JLCPCB Part #
C2101793
Package
0201
Description
-55℃~+155℃ 30V 50mW 57.6kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS