ERC65750K00FKEK500
MFR.Part #
ERC65750K00FKEK500
JLCPCB Part #
C3566802
Description
-65℃~+175℃ 500mW 750kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ Plugin,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors ROHS