RK73H1HTTC20R5F
MFR.Part #
RK73H1HTTC20R5F
JLCPCB Part #
C6649117
Description
-55℃~+155℃ 20.5Ω 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS