CRCW0201100RFKED
MFR.Part #
CRCW0201100RFKED
JLCPCB Part #
C2653995
Package
0201
Description
-55℃~+155℃ 100Ω 30V 50mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS