ERA-1ARW1741C
MFR.Part #
ERA-1ARW1741C
JLCPCB Part #
C20518270
Description
-55℃~+155℃ 1.74kΩ 50mW Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS