CPW055R000KE14
MFR.Part #
CPW055R000KE14
JLCPCB Part #
C1479898
Description
-65℃~+275℃ 5W 5Ω Wirewound Resistor ±10% ±50ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS