CPW055R000FE14
MFR.Part #
CPW055R000FE14
JLCPCB Part #
C1479919
Description
-65℃~+275℃ 5W 5Ω Wirewound Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS