Y16254K50000T9R
MFR.Part #
Y16254K50000T9R
JLCPCB Part #
C4238258
Description
-55℃~+150℃ 300mW 4.5kΩ ±0.01% ±0.2ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS