Y00752K20000T0L
MFR.Part #
Y00752K20000T0L
JLCPCB Part #
C1464264
Description
-55℃~+125℃ 2.2kΩ 300mW ±0.01% ±8ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors