CPW155R000FE14
MFR.Part #
CPW155R000FE14
JLCPCB Part #
C1496030
Description
-65℃~+275℃ 15W 5Ω Wirewound Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS