CPR10R2700KE10
MFR.Part #
CPR10R2700KE10
JLCPCB Part #
C3459736
Package
Plugin
Description
-65℃~+275℃ 10W 270mΩ Wirewound Resistor ±10% ±400ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS