RNC65H5762BRRE5
MFR.Part #
RNC65H5762BRRE5
JLCPCB Part #
C3385476
Description
-65℃~+175℃ 500mW 57.6kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors