Y000720K0000T139L
MFR.Part #
Y000720K0000T139L
JLCPCB Part #
C1473427
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 20kΩ 600mW ±0.01% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS