CPR108R600JE10
MFR.Part #
CPR108R600JE10
JLCPCB Part #
C3521772
Package
Plugin
Description
-65℃~+275℃ 10W 8.6Ω Wirewound Resistor ±400ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS