RSS3W220RJTB
MFR.Part #
RSS3W220RJTB
JLCPCB Part #
C1388806
Description
-55℃~+155℃ 220Ω 3W Metal Oxide Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS