CPR108R200KE10
MFR.Part #
CPR108R200KE10
JLCPCB Part #
C1486608
Package
Plugin
Description
-65℃~+275℃ 10W 8.2Ω Wirewound Resistor ±10% ±400ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS