CP0020R1800KE14
MFR.Part #
CP0020R1800KE14
JLCPCB Part #
C6538262
Description
-65℃~+275℃ 180mΩ 20W Wirewound Resistor ±10% ±600ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS