YR1B12R1CC
MFR.Part #
YR1B12R1CC
JLCPCB Part #
C1399358
Description
-65℃~+155℃ 12.1Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS