CPR07R6800JE10
MFR.Part #
CPR07R6800JE10
JLCPCB Part #
C1485770
Package
Plugin
Description
-65℃~+275℃ 680mΩ 7W Wirewound Resistor ±400ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS