ER742R7JT
MFR.Part #
ER742R7JT
JLCPCB Part #
C1403386
Description
-55℃~+200℃ 0ppm/℃~+60ppm/℃ 2.7Ω 3W Wirewound Resistor ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS