CPR07R1800JE10
MFR.Part #
CPR07R1800JE10
JLCPCB Part #
C1486349
Description
-65℃~+275℃ 180mΩ 7W Wirewound Resistor ±400ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS