CPR072R700JE10
MFR.Part #
CPR072R700JE10
JLCPCB Part #
C1485938
Package
Plugin
Description
-65℃~+275℃ 2.7Ω 7W Wirewound Resistor ±400ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS