H4P402KDCA
MFR.Part #
H4P402KDCA
JLCPCB Part #
C1408169
Description
-55℃~+155℃ 1W 402kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS