CPR074R700JE10
MFR.Part #
CPR074R700JE10
JLCPCB Part #
C1486000
Description
-65℃~+275℃ 4.7Ω 7W Wirewound Resistor ±400ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS