TNPW080514K9BETA
MFR.Part #
TNPW080514K9BETA
JLCPCB Part #
C1723965
Description
-55℃~+125℃ 125mW 14.9kΩ 150V Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount