CPR0527R00JB14
MFR.Part #
CPR0527R00JB14
JLCPCB Part #
C1480869
Description
-65℃~+275℃ 27Ω 5W Wirewound Resistor ±400ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS