RN60C1300BRSL
MFR.Part #
RN60C1300BRSL
JLCPCB Part #
C1797858
Description
-65℃~+175℃ 130Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors