Y07936K80000A9L
MFR.Part #
Y07936K80000A9L
JLCPCB Part #
C1469267
Description
-55℃~+125℃ 6.8kΩ 600mW ±0.05% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS