CPR0322R00JE14
MFR.Part #
CPR0322R00JE14
JLCPCB Part #
C1480614
Package
Plugin
Description
-65℃~+275℃ 22Ω 3W Wirewound Resistor ±400ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS