RL20S621GR36
MFR.Part #
RL20S621GR36
JLCPCB Part #
C1776197
Description
-65℃~+175℃ 500mW 620Ω Metal Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 插件,D3.7xL9.5mm Through Hole Resistors