CW02B51R00JE12HE
MFR.Part #
CW02B51R00JE12HE
JLCPCB Part #
C1439040
Description
-65℃~+350℃ 3.75W 51Ω Wirewound Resistor ±30ppm/℃ ±5% 插件,D4.8xL14.3mm Through Hole Resistors ROHS