CPL15R0900FE31
MFR.Part #
CPL15R0900FE31
JLCPCB Part #
C1444842
Description
-65℃~+275℃ 15W 90MΩ ±1% ±300ppm/℃ 插件,D12.7xL47.6mm Through Hole Resistors ROHS