CPL15R1000JE31
MFR.Part #
CPL15R1000JE31
JLCPCB Part #
C1431365
Description
-65℃~+275℃ 100MΩ 15W Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D12.7xL47.6mm Through Hole Resistors ROHS