Y005810K0000B2L
MFR.Part #
Y005810K0000B2L
JLCPCB Part #
C3446731
Description
-55℃~+125℃ 10kΩ 300mW Metal foil resistor ±0.1% ±8ppm/℃ 插件,D6.6xL12.7mm Through Hole Resistors