CPL15R0700JE14
MFR.Part #
CPL15R0700JE14
JLCPCB Part #
C1496586
Description
-65℃~+275℃ 15W 70MΩ Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D12.7xL47.6mm Through Hole Resistors ROHS