CPL15R0900FB31
MFR.Part #
CPL15R0900FB31
JLCPCB Part #
C1446401
Description
-65℃~+275℃ 15W 90MΩ Wirewound Resistor ±1% ±300ppm/℃ 插件,D12.7xL47.6mm Through Hole Resistors ROHS