CPL15R0500JE14
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
CPL15R0500JE14
JLCPCB Part #
C1494499
Package
Plugin,D12.7xL47.6mm
Description
-65℃~+275℃ 15W 50MΩ Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D12.7xL47.6mm Through Hole Resistors ROHS