CPL15R0400JB31
MFR.Part #
CPL15R0400JB31
JLCPCB Part #
C1433888
Description
-65℃~+275℃ 15W 40MΩ ±300ppm/℃ ±5% 插件,D12.7xL47.6mm Through Hole Resistors ROHS