CPL15R0100JB31
MFR.Part #
CPL15R0100JB31
JLCPCB Part #
C1433915
Description
-65℃~+275℃ 10MΩ 15W Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D12.7xL47.6mm Through Hole Resistors ROHS