CP0015330R0KE66
MFR.Part #
CP0015330R0KE66
JLCPCB Part #
C19521474
Description
-65℃~+225℃ 15W 330Ω Metal Oxide Film Resistor ±10% ±400ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS