CP0015430R0KE66
MFR.Part #
CP0015430R0KE66
JLCPCB Part #
C19294847
Description
-65℃~+225℃ 15W 430Ω Metal Oxide Film Resistor ±10% ±400ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS