C1018KJL
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
C1018KJL
JLCPCB Part #
C1425012
Description
-55℃~+200℃ 10W 18kΩ Wirewound Resistor ±5% ±90ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS