CP00102R700KE663
MFR.Part #
CP00102R700KE663
JLCPCB Part #
C3420585
Description
-65℃~+275℃ 10W 2.7Ω Wirewound Resistor ±10% ±400ppm/℃ Plugin Through Hole Resistors ROHS