CP00101R000KE66
MFR.Part #
CP00101R000KE66
JLCPCB Part #
C19534160
Description
-65℃~+275℃ 10W 1Ω Wirewound Resistor ±10% ±400ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS