Y01030R50000F9L
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y01030R50000F9L
JLCPCB Part #
C1491548
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 2W 500mΩ ±1% ±1ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS