CP00103R900JE66
MFR.Part #
CP00103R900JE66
JLCPCB Part #
C19573431
Description
-65℃~+275℃ 10W 3.9Ω Wirewound Resistor ±400ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS