H451R1DYA
MFR.Part #
H451R1DYA
JLCPCB Part #
C1409677
Description
-55℃~+155℃ 500mW 51.1Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±15ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS