H8402KDZA
MFR.Part #
H8402KDZA
JLCPCB Part #
C1429576
Description
-55℃~+155℃ 250mW 402kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS