TNPU12069K10AZEN00
MFR.Part #
TNPU12069K10AZEN00
JLCPCB Part #
C3930118
Description
-55℃~+125℃ 250mW 9.1kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS